Hakkımızda

Firmamız 1995 yılında İstanbul'da kurulmuştur. Ortaklarının İnşaat ve yapı kimyasalları sektöründe 1988 yılından beri süregelen tecrübe ve bilgi birikimleri ile kurulan Sefar; beton katkıları, Epoksi zemin kaplamaları , Poliüretan kaplamalar, vinilester ve polyester kaplamalar ,PVC yer döşemeleri, , tamir sıva montaj ve ankraj ürünleri, su yalıtım ürünleri , Monolithik beton yüzey sertleştiriciler, derz dolgu ve mastikler , beton için kürler , vb. ürünlerin satış ve uygulamaları konusunda yurt içi ve yurt dışında faaliyetlerini sürdürmektedir.

Gelişen teknolojiyi yakından takip eden, deneyimli, uzman ve yüksek öğrenimli teknik kadromuz ile daima bir adım önde olmayı hedefliyoruz.

Temel ilkelerimiz

- Bilgi ve teknoloji

- Verimli Çalışma

- Başarı

- Kaliteli iş

- İşi zamanında bitirme

- Hep en iyisi ve daha iyisini yapma

- Yeni gelişmelere öncülük etme

- Kalite ve maliyet açısından rekabetçi olma

- Çalışanına değer verme

- Yaptığı işi sevme ve işinden heyecan duyma

- Paylaşımcı ve katılımcı olma

- Eleştirilere açık olma

- Araştırmacı ve takipçi olma

- Her zaman, her koşulda, her konuda başarı peşinde koşma ve bundan haz duyma

KALİTE ve ÇEVRE POLİTİKASI

a) Kalite ve çevre yönetim sisteminin, ISO 9001:2015 ve ISO 14001:2015 standartlarının şartlarını karşılamasının güvence altına alınması,

b) Proseslerin istenen sonuçları ortaya çıkarmasının güvence altına alınması,

c) Çevre performansı dahil, kalite ve çevre yönetim sistemlerinin performansı ve iyileştirme için fırsatlar ile ilgili üst yönetime raporlama,

d) SEFAR A.Ş.’nin tamamında müşteri odaklılığın teşvik edilmesinin güvence altına alınması,

e) Kalite yönetim sistemindeki değişiklikler planlanır ve uygulanırken, kalite ve çevre yönetim sisteminin bütünlüğünün güvence altına alınması.